Hakkımızda

Hakkımızda

Sanat Saç Ekim Merkezi, saç ekimi ve saç tedavisi estetik ve güzellik yöntemleri ile ilgili hizmet ve tedavilerin yapılması amacıyla faaliyet gösteren, güven doğruluk ve dürüstlük ilkesinden ödün vermeden konusunda uzmanlaşmış ekibiyle bu güne kadar binlerce saç ekim ve estetik operasyonlarını başarıyla gerçekleştirmiş, konusunda uzman bir kuruluştur.

Hastane ortamında, donanımlı ameliyathanelerde ve uzman doktorlar ile, yurt dışından sağlık turizmi amaçlı misafirlerine sağlık hizmetlerinin yanı sıra havalimanı veya otogardan karşılama, konaklama, Ülkemizin tarihi ve kültürel zenginliklerini keşfetme imkanı da sağlayan SANAT SAÇ EKİM Vip hizmet kalitesi sunmaktadır.

NEDEN BİZ ?

● Saç ekiminde bilimsel yöntemleri kullanarak saç naklini yapıyoruz.

● Saç ekiminde %100 doğallık sağlamaktayız.

● Saç ekiminde sorumluluklarımızın bilincinde olup işlem garantisi veriyoruz.

● Deneyimli, plastik cerrahi uzmanı ve profesyonel ekibi tarafından saç ekimini hastane ortamında steril şartlarda gerçekleştiriyoruz.

● Kaliteli hizmet politikasiyla, problemsiz saç ekimleri yaparak hastalarimizin hayallerini onlara sunuyoruz.

● Saç ekiminde bilimin ve teknolojinin sunduğu en son yöntemleri uyguluyoruz.

● Saç ekiminde oldukça tatminkar sonuçlar veren ve birçok ülkede bile henüz tam anlamiyla uygulanamayan FUE yönetimi en mükemmel şekilde yapiyoruz.

● Saç ekiminde önemli bir yere sahip olan graft sayisi konusunda garanti vererek, bunlari fotoğraflayip size belgelemek bizim en büyük farkimizdir.

● Hastalarimiza gerçek graft sayilarini ön muayenelerde tam sayi olarak belirterek hastalarimizin sürpriz bütçelerle karşilaşmalarini önlüyoruz.

● Sanat Saç Ekim Merkezi üst düzey hizmet anlayışını farklı şehirlerde de sürdürmeyi amaçlıyor.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.


Üst